0,00 €

V košarici ni izdelkov.

0,00 €

V košarici ni izdelkov.

More
    DomovRevijaNoviceBen Heck Show predstavlja izdelavo prenosnega 3D tiskalnika

    Ben Heck Show predstavlja izdelavo prenosnega 3D tiskalnika

    Ben Heck je v eni zadnjih epizod oddaje “Ben Heck Show” element14 izdelal prenosni 3D tiskalnik. Video vsebuje tudi ekskluzivne posnetke, ko se Ben pogovarja in je v stikih s kolegi oblikovalci v času njegovega potovanja v Maker Faire Bay Area.

    element14, prva skupnost za sodelovanje in trgovina z elektronskimi komponentami za razvijalce elektronike in navdušence elektronike in guru modifikacij Benjamin J. so v tokratni oddaji “Show Heck Ben” zgradili prenosni 3D tiskalnik. Ljubitelji te oddaje ste vabljeni, da se prijavite na element14, kjer lahko ob zmagi dobite ta tiskalnik.Slike ni

    “To je bil moj prvi poskus gradnje 3D tiskalnika in vesel sem, da sem se z gledalci lahko sprehodil skozi moje poizkuse in napake,” je dejal Ben. »Kljub temu, da prvi rezultat ni bil popoln, mi je vedno uspelo doseči tisto, kar sem nameraval storiti v samo dveh kratkih tednih. To je tisto, kar spada v proces oblikovanja.“

    Z uporabo cele palete komponent in orodij, vključno z Arduino MC-Mega razvojno ploščico, RepRap Arduino Mega Pololu Shield, MakerBot tiskalnik in CNC stružnico, je Ben izdelal svoj 3D tiskalnik skupaj z mehanskimi sestavnimi deli in navojnim motorjem Z osi, ki sinhronizira gibanje roke tiskalnika. Po reševanju nekaj programskih izzivov lahko Ben natisne svoj prvi 3D-predmet.Slike ni

    Ta epizoda oddaje vsebuje tudi posnetke iz nedavne Maker Faire Bay Area, kjer je Ben predstavil svoj 3D tiskalnik in na stojnici element1 odgovarjal na vprašanja udeležencev festivala. Prav tako se je pridružil tudi kolegom pomembnejših vej industrije, Jeriju Ellsworthu in Mitchu Altmanu pri razpravi o vplivu tehnologije, ki ga je imela na izobraževalni sistem v ZDA in bil v vlogi sodnika na “Great Global Hackerspace Challenge”, kjer so ekipe tekmovale v izgradnji projekta, ki bi pomagal izboljšati izobraževanje.

    Ben skupaj z gledalci pogleda tudi na knode element14, inovativno in na inženiring osredotočeno alternativo splošnim spletnim iskalnikom, ki omogoča uporabnikom hitro raziskovanje, preizkušanje in nakup rešitev,Slike ni programske opreme in storitev, ki jih potrebujejo za dokončanje svojih izdelkov. Več informacij o knode element14 je na voljo na: www.element14.com/knode. “Vedno je užitek gledati, kako Ben rešuje nekaj novega, saj nam iz prve roke daje vpogled na ustvarjalni proces, ki ga uporablja za uresničitev svoje ideje,” je dejal Kevin Yapp, vodja oddelka za trženje, Premier Farnell. “Podobno lahko celoviti viri na element14 spletni skupnosti pomagajo navdihniti in pospešiti celoten proces oblikovanja.”

    Ljubitelji te oddaje ste vabljeni, da se pridružite razpravi na spletu ali da pošljete Benu izziv za eno izmed prihodnjih gradenj po registraciji na spletni strani element14.

    YouTube!

    Ben Heck Show predstavlja izdelavo prenosnega 3D tiskalnika

    2011_SE189_60